Reklam: Amerikadan.Net : Amerikadan istediğini ısmarla ! Gümrük bizden! Kapıya teslim!

Şişli İstanbul'da Yabancı Dil Eğitimi Veren Kurumlar:

Oxbridge Study Centre Şişli Dil Kursu Email 

OXBRIDGE STUDY CENTRE’DE SİZİNDE BİR LİSAN KOÇUNUZ OLABİLİR

“Lisan Koçluğu; yeni bir lisanın ilköğreniminde veya geliştirilmesinde, lisan kullanım becerisinin arttırılmasında, öğrencinin lisan ve kariyer konusundaki hedeflerine ulaşmasında ve/veya problemlerini çözmesinde geliştirilmiş bir yöntemdir. Lisan Koçu, lisan öğrenimini kişiselleştirir, süreci sistematik ve metodolojik hale getirir, disipline eder. Lisan Koçluğu; Lisan öğrenme sürecinde ülkelerin şartları, kişilerin ihtiyaçları göz önüne alınarak geliştirilmiş ve kişisel hedeflerle sentezlenmiştir

Tıp dünyası mı? Tıptaki son gelişmeleri konuşalım…

Medya mı? Spor mu? Müzik mi? İşletme mi? Kültür ya da Sanat mı? Gelin koçlarımızla birlikte istediğiniz her konuyu konuşalım…

Karşılıklı konuşma? Telaffuz? Gramer? İş İngilizcesi? Yurtdışında yeni bir yaşam? Neden İngilizce öğrenmek istiyorsunuz sorusu bu nedenle bizim için çok önemli… Size özel hazırlanan eğitim materyalleri ile desteklediğimiz eğitim programımızla hedeflerinize çok daha kolay ulaşabilirsiniz.

Hiçbir hedefim yok mu diyorsunuz? O zaman gelin koçunuzla birlikte ölçülebilir hedefler belirleyelim, başarmak istediğiniz şeye karar verelim ve biz koçluk yapalım, siz başarın…

Oxbridge Study Centre öğrenciye esnek ders saatleri yaratmaktadır. Lisan koçluğuyla kişiselleşen zaman periyotlarıyla başarıya başarı katar. Siz de,  Lisan öğrenimi için kendinize fırsat yaratın.

Oxbridge Study Centre ve Lisan Koçlarımız;

English For Life (yaşam İçin İngilizce)

Refresment Memory (Hafıza Yenileme)

English For Academic Success (Akademik Başarı İçin İngilizce)

—TOEFL, IELTS, Proficiency, Supportive Unıv. Prep. Programs

English For Career (Kariyer İçin İngilizce)

—KPDS, ÜDS, YDS

English For Professionals(Profesyoneller İçin Yoğunlaştırılmış İngilizce)

Oxbridge, İngiltere Cambridge’de bulunan Studio Cambridge’nin Türkiye temsilcisi olarak yurt dışı eğitim danışmanlığını da hizmetlerine katmıştır.

Lisan Koçluğunun yaratıcısı ve uygulayıcısı Oxbridge Study Centre, farklı zaman periyotları ile gerek genel merkezinde gerekse kurumun kendi bünyesinde yetkin ve deneyimli eğitmenleriyle, Şişli’de haftanın yedi günü hizmet vermektedir

Limasollu Naci Öğretim Yayınları Şişli Dil Kursu    Email
İngilizce öğrenim setleri ile öğrenim verilir.Kitap ve kasetlerden oluşan setler, çabuk ve kolay öğrenmeye yönelik bir metod ile hazırlanmıştır. Grapho English İngilizce öğrenim seti, İngilizce gramerini sıfırdan başlayarak en ileri seviyeye kadar öğretir. Speak English Better ileri İngilizce seti ise, belli bir düzeyde İngilizce bilenlerin, konuşmalarına akıcılık kazandırmak için hazırlanmıştır. Her bir set üç aylık bir zaman diliminde çalışılmak üzere hazırlanmıştır. Kuruluş tarafından, öğrenim süresi boyunca öğrencinin çalışması takip edilir. Ayrıca setler ile çalışan öğrencilere internet üzerinden ücretsiz olarak çeşitli yardımcı yayın yapılmakta ve çalışmalar çok daha renkli ve eğlenceli hale getirilmektedir. Tek set fiyatı 180,000,000, her iki set birden 250,000,000 TL dır.   

Bil-Tem Dil Kursu Dil Kursu     Email
Milli eğitim bakanlığına bağlı olan bu kurumda İngilizce dersleri 3 kurda verilir. 
 

Tömer Dil Kursu   KAPANDI
 İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Arapça, Rusça, Japonca, Macarca, Yunanca, Hollandaca dillerinde egitim verilmektedir.  (They also offer classes in Turkish for foreigners) .  Her dil 2 ayda öğretilmektedir, ancak hızlandırılmış 1 aylık kurslar da bulunmaktadır.  Hafta sonu programları ve indirimli programlar da bulunmaktadır. 
 

Yes English KAPANDI
Kursumuz bilgisayar destekli İngilizce egitimi vermektedir.sanal atölye projelerimizle dil eğitimini internet yardımıyla desteklemek en büyük hedefimiz. Ayrıca dilin bir kültür olduğu gerçeğini gözönüne alarak yeni yılda Ingilizce Edebiyat, Sanat, Gramer, Sohbet, Sanal Atölyelerini de ücretsiz olarak herkesin hizmetine açıyoruz.  

 

 Reklam: